Címke: Miami Heat

• NBA: Miamiban nyert a San Antonio a döntőben

A San Antonio Spurs 111-92-re nyert a címvédő Miami vendégeként az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjének harmadik mérkőzésén, így 2-1-re vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

• NBA: egy győzelemre a bajnoki címtől a Spurs

A San Antonio Spurs hazai pályán tízpontos győzelmet aratott a címvédő Miami Heat felett, ezzel 3-2-re vezet az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) nagydöntőjében, és már csak egy sikerre van szüksége a bajnoki címhez.

• NBA: egyenlített a Heat, a serleg sorsa Miamiban dől el

Péntekre virradóra vívták meg az észak-amerikai profi kosárlabdaliga nagydöntőjének negyedik mérkőzését, ahol a felek egy 36 pontos különbségű San Antonio Spurs-győzelem után mérték össze tudásukat. A modern kosárlabda egyik legnagyobb kérdése pedig újra értelmet nyert, hiszen a címvédő Miami Heat az elszenvedett kiütés után nem csak, hogy felállt a padlóról, de remek játékkal, viszonylag simán tudott diadalmaskodni Texasban, így visszavette a pályaelőnyt az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban, ahol 2–2 után még egyszer küzdnek meg egymással a csapatok a nyugati oldalon, majd a széria mindenképp Miamiban ér véget.