„Egy hetet kaptok arra, hogy elhagyjátok az ukrán földet...”
Nagy általánosságban a férfiak azokat a nőket kedvelik a legjobban a társkeresőkön, akik nemcsak beállított képeken pózolnak, hanem megosztanak magukról pillanatképeket is, mert ettől sokkal közelebbinek, emberibbnek tűnnek.
George Scripcaru kifizette a 75 ezer lejes óvadékot.
Az utólag hamisnak bizonyult fenyegetések miatt több mint tízezer embert evakuáltak.
A magyar fotográfia napjának apropóján kerestük fel Péter Andrást: fényképei nem szemrehányóak, „lelki tükörképként” nem a hibákat, hanem a szépséget emelik ki, ezzel figyelmeztetve a szemlélődőt, hogy „vigyáznunk kell arra, amink van”.
Besétált a hivatalba a fenyegetőző.
Bűnvádi panaszt nyújtott be csütörtökön Raed Arafat belügyi államtitkár a Szervezett Bűnözés és Terrorizmus Elleni Ügyészséghez (DIICOT) azon személyek ellen, akik halálosan megfenyegették a közösségi oldalakon.
Halálos fenyegetést kapott a közösségi médiában Raed Arafat belügyminisztériumi államtitkár. A Digi24 értesülése szerint a rendőrség vizsgálatot indított az ügyben.
Az intézményt kiürítették, az utcából elterelték a forgalmat.
A bezártság rombolja az énképünket, és visszaigazolás hiányában, a lájkok és hozzászólások reményében arra is képesek vagyunk, hogy kínos tartalmakat osszunk meg magunkról. De miért választjuk az őszinte önkifejezés helyett a feltűnősködést?
Az épületben tartózkodó Alexander Van der Bellen államfőt biztonságba helyezték.
A fotókon szereplő romos épületeknek mind saját tragikus története van.
Venczel Attila jegyző bejelentette, ő is kapott névtelen fenyegetést.
A fogvatartott egy másik rab nevében írt levelet.
Azoknak a munkáját díjazták, akik jelentős szerepet vállaltak a közösségi javak és a szülőföld visszaszerzésében.
Több mint 5800 karácsonyfának szánt fenyőt koboztak el a rendőrök a téli ünnepek előtt szervezett ellenőrzések során, és csaknem 8500 bírságot róttak ki, mintegy egymillió lej értékben.
Az üres fenyegetésnek bizonyult bombariadók legújabb hulláma eddig december 10-én tetőzött Moszkvában, amikor a biztonsági szervek mintegy 400 objektumot vizsgáltak át.
A bombafenyegetések újabb hulláma november 28-án kezdődött el Oroszországban, ahol 2017-ben több millió embert kellett kimenekíteni nyilvános helyekről hasonló, robbantásos merényletre figyelmeztető üzenetek miatt.
Nemcsak fényképeket készít, hanem szállít, tüzet rak, ismeretterjesztő, idegenvezető munkaköröket lát el, s mi több: szórakoztatja a világ legváltozatosabb országaiból érkező turistacsoportokat.
A fénymenet célja a kihalófélben lévő hagyományok életben tartása volt.